Kasiinode parimad boonused

8. juuni
Uudis:

Enamik kasiinosid üritavad ikka uusi kliente ligi meelitada ja varasemaid vanu kundesid enda juures mängimas hoida. Muidugi tehakse ka ulatuslike turunduskampaaniaid aga kuidas nad seda veel saavutada üritavad? Boonustega muidugi! Kasiinod pakuvad tänapäeval väga laia valikut erinevaid boonuseid nii esmakordsel sissemaksel kui ka vanematele klientidele erinevate lojaalsusprogrammide raames. Mille järgi aga parimaid, ka tagastamatuid boonuseid ehk Kierrätysvapaat bonukset ära tunda, kui pakkumised võtavad silme eest kirjuks? Ja kuidas teada saada, ega pakutavatel hüvedel mingit konksu ega tagamõtet ei ole, et sind seal pärast kliendina kinni hoida? Sellest parema ülevaate saamiseks proovime boonuste tähtsaimad aspektid ja detailid kokku võtta.

Mis on kasiino boonused?

Kasiino boonused on kas rahalised või mängusisesed. Rahalised boonused tähendavad reeglina seda, et kasiino pakub näiteks sissemakstavale summale teatud protsenti juurde, ehk näiteks 100% puhul juhul, kui 200 eurot kasiinosse lisad siis lisab antud online kasiino sulle veel omaltpoolt sama summa, ehk kokku jääb sul mängimiseks 400 euro väärtuses mänguraha. Selliseid pakkumisi leiab reeglina esmakordsetele klientidele ja sellistest keskkondadest, kus saab ka spordile panustada.

Mitterahalised boonused tähendavad reeglina tasuta keerutusi mänguautomaatidel. Sellisel juhul on reeglina kasiino ise ette määranud millistes mängudes neid keerutusi kasutada saab ning nende tasuta keerutuste eest võib muidugi päris rahalisi võite saada. Lisaks pakutakse vanematele mängijatele tihtipeale ka nn cashback programme, ehk saad teatud protsendi oma kaotatud rahast tagasi juhul, kui ei ole erilist õnne olnud.

Mida tasub boonuste puhul kindlasti jälgida, ehk mis konks seal on?

Kõikide boonuste puhul tasub aga alati enne kasutaja tegemist ja sissemakse sooritamist tutvuda täpsemalt tingimuste ja reeglitega kuna päris niisama ja tasuta reeglina ikka boonuseid ei anta. Muidugi esmapilgul antakse neid niisama mängimiseks kuid tihtipeale on väljamaksmisel sein ees – nimelt boonustega kaasneb tihtilugu läbimängimise nõue. See tähendab, et kui tasuta mänguraha või keerutustega õnnestus sul näiteks 50 eurot võita siis ei saa sa seda kohe rahas välja võtta vaid pead selle enne korduvalt taas mängu panema – see tähendab, et summa võib muidugi suureneda kuid on ka oht sellest täiesti ilma jääda. Läbimängimise nõue on tihtipeale keskmiselt 30 korda boonuse kohta.

Milliseid erinevaid boonuseid üldse pakutakse?

Boonuseid on väga palju erinevaid tüüpe. Selleks, et aru saada, mida võidakse sulle üldse turul pakkuda, teeme erinevatest boonuste tüüpidest kokkuvõtva ülevaate:

  • Tervitusboonus

Tervitusboonus on selline boonus, mida makstakse reeglina uuele kliendile konto loomisel, ehk tervituseks. Tihtipeale tuleb selle saamiseks ise esimene sissemakse teha, kuna kasiino soovib näha, et sul on päriselt huvi ka mängida nende antud rahaga või keerutustega ja oled nende keskkonnast huvitatud, mitte ei otsi vaid tasuta raha.

  • Sissemakseboonus

Sissemakseboonus on täpselt selline nagu see kõlab – tee oma päris rahast sissemakse ja saad boonuse. Uute mängijate puhul on see reeglina tervitusboonuse nime all kuid tegelikult leidub ka keskkondi, kus antakse sissemakseboonuseid ka juba vanematele klientidele ja ka mitme sissemakse järel.

  • VIP programm

See on reeglina püsiklientidele suunatud boonus, ehk sa pead antud kasiinos olema juba mõnda aega tegutsev ja reeglina ka teatud summa olema ise sisse maksnud ja läbi mänginud. Selle boonuse tüübi eesmärk on hoida juba olemasolevaid kliente ja pakkuda neile atraktiivseid lahendusi, näiteks teatud protsent sissemaksele lisaks või lojaalsusprogramm cashback süsteemil, ehk VIP kliendid saavad kaotuse korral teatud osa kaotatud summast kasiino poolt tagasi.

  • Tasuta keerutused

Ka see boonus on levinud uute klientide puhul ja sealjuures on nad tervitusboonuste nime all. Küll aga pakutakse osades kohtades teatud tingimustel tasuta keerutusi ka varasematele mängijatele, reeglina uute mängude või mängutootjate esile toomiseks kui kasiino soovib teatud mängule tähelepanu püüda – tasuta keerutused on reeglina teatud mängu põhised boonused.

Kuidas leida parimaid boonuseid?

Siin puhul ei olegi muud valemit kui see, et tuleb korralikult taustatööd teha enne, kui mängima ja panustama asud. Eestis on palju veebilehekülgi mis on pühendunud just erinevate kasiinode ja boonuste võrdlemisele – sealt võid saada hea ülevaate sellest, millised variandid turul on ja mis nendega kaasneb.

Kas boonustega kaasneb ka mingeid tingimusi ja kuidas on seis tulumaksuga?

Reeglina tuleb boonusena saadud hüved kasiinos läbi mängida enne, kui võidetud summad välja saad võtta. Sellest parema ülevaate saamiseks soovitame ikka konkreetse kasiino tingimuste ja reeglitega lähemalt tutvuda, et olla olukorras veendunud enne mängima asumist.

Tulumaksu osas on aga asi lihtne – kui antud kasiino on Eestis registreeritud ja litsentseeritud siis ei pea sealt ka boonustelt saadud tulu eest tulumaksu maksma, kasiino teeb seda juba sinu eest. Välismaisest kasiinost saadud tulud tuleb aga deklareerida ja nende pealt tuleb ka maksud maksta.Lisatud: 08. juuni 2022 08:03
Statistika 14.7.2024 10:17:05
Online: 27
UusWeb.ee 2004 - 2024
Pistik | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | Tihend
Silver | Sünnipäeva luuletused | Sporditurg.ee | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK
WebArt – Wordpressi info ja õpetused | Postiindeksid