Slotikate mängimise juhend algajatele

29. juuni
Uudis:
Kui sa tavaliselt hasartmänge ei mängi, kuid soovid raha võitmise nimel riskida mõne euroga, võivad slotimängud olla just see, mida otsid. Online kasiinodes võid mängida slotikaid paarikümne sendiga ühe keerutuse eest. Tegelikult on isegi nii, et tasuta spinnidele lootes ja neid ootama jäädes, võid iga kuu neid ka erinevates online kasiinodes saada. Uue konto loomisel võid saada ka lihtsalt boonust ja näiteks Nutz kasiino bonus koguni kolmekordistab sinu sissemakse ja annab lisaks ka 50 WinSpinni.

Slotikatega mängimise alustamiseks ei pea sa palju õppima, kuid võid mõne lihtsa sammu järgimisega säästa üsna palju raha. Loe seda lühikest juhendit slotikate mängimiseks ja veendu, et alustad õigel moel.

Strateegia ei ole oluline

Kõige olulisem asi, mida saad teha,mängides kasiinomänge algajana on välja selgitada, millised on parimad strateegiad ja neid seejärel ka kasutada. Kuid slotikatega mängides pole strateegia oluline. Selle põhjuseks on see, et tegelikult puudub slotikate strateegia, mis võiks muuta maja eelist või tagasimakse protsenti. Siiski on mõned nipid, mis võivad sind algaja mängijana aidata. Kuid pea meeles, et pikemas perspektiivis ei aita ükski neist sul võita. Seda seetõttu, et slotikate puhul pikas perspektiivis võitmiseks ei saa sa ise midagi teha.

Peaksid siiski proovima leida slotimänge, mis pakuvad võimalust mängida väikese panuse eest. Lisaks peaksid teadma, et see kui kiiresti sa mängid mõjutab otseselt ka seda, kui palju sa võid kaotada. Kui mängid slotimängu online ja mobiilsetes kasiinodes on sul tegelikult üsna hea kontroll selle üle olemas, kui kiiresti või aeglaselt sa mängid. Selleks peaksid aga vältima automaatse mängimise režiimi kasutamist ja jälgima jooksvalt oma saldo seisu.

Kui leiad mänguautomaadi, mis võimaldab panustada väikese summa iga keerutuse peale ja mängida aeglasemalt, kaotad pikas perspektiivis palju vähem raha kui suuremaid panuseid tehes ja kiiremini mängides.

Panuse suuruse kaalutlused

Slotikad on mängimiseks tõesti lihtsad kui mõistad täpselt, kuidas need töötavad. Kaasaegseid slotikaid mängitakse arvutiprogrammide abil ja need programmid on loodud selleks, et osa panustatud rahast mängijatele võitudena tagasi maksta ja ülejäänud osast koguda jackpoti auhinnafondi (kui tegu on progressiivse jackpotiga slotikaga) ja jätta ka kasiino kasumiks. Kõik, mis slotikaid mängides juhtub on otseselt määratud programmiga. Programm annab mänguautomaadile teada kui palju raha kasiinole jätta ja milline on summa, mis mängijatele panustest kogutud võitudena tagasi makstakse.

See tähendab sinu jaoks seda, et iga slotikas teenib kindlaksmääratud kasumiprotsendi, olenemata sellest, mida sa teed. Kui leiad slotika, mis maksab tagasi teiste slotikatega võrreldes suurema protsendi, tasub seda kindlasti eelistada. Loomulikult kehtib kogu eelnev jutt peamiselt miljonite keerutuste ja tuhandete mängijate suhtes üldiselt. Iga üksik mängija ja iga üksik keerutus võib siiski tuua just sulle kauaoodatud suure võidu. .

Kokkuvõtteks slotikate mängimisest

Slotikad on algajatele kõige lihtsam mäng, mida võib kohe mängima asuda. Ja kui oled ettevaatlik võid mängida hasartmänge ilma liigse rahaga riskimata. Kuid kui sa ei tea, mida teed, võid kiiresti kulutada rohkem raha kui esialgu plaanisid. Leia enda jaoks õige slotimäng, millel on madal panus ja ära lange liiga kiiresti mängimise lõksu. Sa ei saa kasutada slotikate mängimisel muud strateegiat peale oma mängukiiruse ja panuste suuruse kontrollimise, seega võid sama hästi lihtsalt ka mängida neid slotimänge, mis sulle kõige rohkem meeldivad.

Lisatud: 29. juuni 2022 16:51
Statistika 25.6.2024 16:05:11
Online: 25
UusWeb.ee 2004 - 2024
Pistik | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | Tihend
Silver | Sünnipäeva luuletused | Sporditurg.ee | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK
WebArt – Wordpressi info ja õpetused | Postiindeksid